Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Halka Fragman

<< 12 13 14 1516 >>


Halka 19. Bölüm 2. Fragmanı Sezon Finali

Yorum Yaz (1 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Volkan Kocatürk
Senaryo: Aziz Tuna C. ve Ali Demirel
Kanal ve Yayın Günü: TRT 1 - Salı - 20:00
Halka Oyuncuları:
Ahmet Mümtaz Taylan (Cemal) Ahmet Mümtaz Taylan (Cemal)
Nazan Kesal (Hümeyra) Nazan Kesal (Hümeyra)
Serkan Çayoğlu (Cihangir) Serkan Çayoğlu (Cihangir)
Hande Erçel (Müjde) Hande Erçel (Müjde)
Kaan Yıldırım (Kaan) Kaan Yıldırım (Kaan)
Hazal Subaşı (Bahar) Hazal Subaşı (Bahar)
Halka Konusu:

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Halka'nın senaryosunu Levent Cantek'in kaleme aldığı dizinin başrollerinde Serkan Çayoğlu (Cihangir), Kaan Yıldırım (Kaan) ve Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor. Mafyanın karanlık dünyasını yıkmaya çalışan Cihangir ( #SerkanÇayoğlu ) ve Kaan’ın ( #KaanYıldırım ) mücadelesini ekranlara taşıyan Halka dizisi ilk bölümü ile 15 Ocak Salı akşamı ekranlara gelecek.

Yorum Yap

Halka dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. melike: muhteşem bu güne kadar izlediğim en iyi dizi

Halka Dizisi Özet

Halka 10. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Mart 2019 Salı

Cihangir ve Kaan geçmişlerinin kendilerinden saklanan sırları öğrenebilmek için yeniden güçlü bir planı yaparlar. Yaptıkları yeni plan sonrasında Cihangir'in yolu Müjde ile kesişir. İlhan Tepeli öldürdüğü Cabbar'ın işini devralan Tepelinin işi oldukça zor ve tehlikelidir. Bu işi yapabilmek için Cihangir'den yardım isteyen İlhan Tepeli ne yapıp edip bu işin altından kalkmalıdır. Diğer yandan ise Terzi ile başbaşa kalan Bahar, Terzi'nin asıl kimliğini bilmemektedir.

Halka 7. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat 2019 Salı

Kaan ve Cihangir iş birliği içerisinde Terzi'yi durdurmayı başarırlar fakat Terzi ellerinden kurtulmayı başarır. Hiç kimseden korkmayan Vekilharç kimsenin bilmediği bir yerde Cihangir ve Kaan'dan korkmaya başlamıştır. Halka'nın başı olan Cengiz'in oğlu Çağatay nihayet babaocağına dönmüş ve babası ile görüşmeye çalışmaktadır. Çağatay'ın dönüşü Cihangir ve Kaan'ın hayatlarında büyük değişikliğe yol açacaktır.

Halka 4. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ocak 2019 Salı

Cihangir ve Kaan hayatlarını alt üst eden kişinin ismini bulmuşlar ve aynı yoldan ilerlemektedirler. Bu isme ulaşabilmeleri için önemli olan kilit isim garson Emrah'ın ortadan kaybolmasıyla işleri biraz çıkmasa çıksa da pes etmeyecek ve her yerde Emrah'ı arayacaklardır. Ayrıca Emrah'ın peşinde Halka'da vardır. Cihangir ve Kaan geçmişleri hakkında bilgi alabilmelerinin tek yolu Emrah'ı Halka'dan önce bulmaktır.

Halka 2. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ocak 2019 Salı

Bir süre önce tuzağa düşürülüp hapse düşen Kaan Karabulut kendisini cezaevinde bulur. Aynı gün kendisine gelen bir zarf içerisinde babasının cinayetini gösteren bir kayıt ulaşır. Bu digital kaydın kim tarafından kendisine gönderildiği ise bilinmemektedir.Polisin Kaan'a götürdüğü teklif ile hem hapisten kurtulacak hemde babasının intikamını alabilmek için kendisine bir şans verilir. Kaan eski bir kabadayı olan İlhan Tepeli'nin yanında çalışmaya başlar. Kaan, bu adam hakkında polise bilgi verirse özgürlüğüne de kavuşmuş olacaktır.